Obchodní zástupce

Obchodní zástupce je pro nás člověk s vervou. Specialista s dokonalými vyjadřovacími schopnostmi, který pohotově vymyslí prodejní argument a nezalekne se žádné otázky. Jeho odpovědi dávají smysl a především prodávají. Nezalekne se svěřeného úkolu a tam, kde ostatní vidí problém, on vidí výzvu.

Platové ohodnocení až 100 000 Kč dle zkušeností, potencionálu a plnění cílů

Obchodní zástupce je pro nás jedinec chápající důležitost týmovosti s citem pro příležitost.

Jste zvyklí výstupy svých schůzek pečlivě evidovat v obchodním systému a láká Vás zajímavý provizní systém? Přidejte se k nám a získáte nejen zázemí rychle rostoucí české firmy s expanzí do zahraničí.

Náplň Vaší práce

  • Prodej i formou on-line prezentací
  • Přesná evidence obchodních případů
  • Budování dlouhodobých obchodních vztahů

Co od Vás očekáváme

  • Min. SŠ vzdělání (obor stavebnictví výhodou, nikoliv podmínkou)
  • Reprezentativní vyjadřování a příjemné vystupování
  • Píli, výdrž, iniciativu, samostatnost, dotahování svěřené práce
  • Obchodní dovednosti
  • Férové jednání s majitelem firmy

Co Vám můžeme nabídnout

  • Notebook, telefon
  • Po zapracování pružnou pracovní dobu
  • Zodpovědnou, samostatnou a pestrou práci
  • Zázemí rychle se rozvíjející firmy, která moderní technologie vyvíjí i sama pro usnadnění práce svých zaměstnanců využívá
  • Přátelský kolektiv zaměřený na výsledek
  • 4 týdny dovolené
  • 4 dny sick days
  • Platové ohodnocení až 100 000 Kč

Ozvi se nám hlasim.se@stavario.com, přilož životopis a napiš proč si myslíš, že by nám to mohlo klapat :). Ozveme se co nejdříve zpět!

Máte otázku? Napište nám!